SWEEDLAND

"nejsme sice superligoví, ale vychováváme SUPERLIGOVÉ HRÁČE!"

Svoji práci děláme VŽDY na plno a odhodlaně! Jsme tým plný zkušeností s DLOUHOLETOU TRADICÍ A MNOHÝMI ÚSPĚCHY!

FLORBALOVÝ KLUB S DLOUHOLETOU TRADICÍ VÁM PŘEDSTAVUJE PROJEKT SWEEDLAND A ZVE FLORBALISTY KAŽDÉHO VĚKU, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ ZLEPŠOVAT A VÍTĚZIT, ABY SE K SWEEDLANDU PŘIPOJILI A VYTVOŘILI S NÁMI FUNGUJÍCÍ A PŘÁTELSKÉ SPOLEČENSTVÍ VÝBORNÝCH FLORBALISTŮ A ÚSPĚŠNÝCH LIDÍ..

ODCHOVANCI ODDÍLU:

Petr Graclík - ročník 1994

Petr začal s florbalem až ve svých 14 letech a svou trvdou prací dosáhl vysněného cíle - zahrát si v SUPERLIZE!

Za Sokol Valašské Klobouky odehrál své první 3 sezóny, který byly důležité pro jeho další sportovní rozvoj -

sezóna 2009/2010 starší žáci

sezóna 2010/2011 dorost

sezóna 2011/2012 juniorka + muži

Svoji první superligovou sezónu hrál Petr za tým Panthers Otrokovice, kde si splnil svůj sen - zahrát si před televizními kamerami! Tento mladý perspektivní hráč jistě ještě neřekl poslední slovo a jeho nejlepší ročníky v superlize ho teprve čekají, ze srdce přejeme hodně štěstí a úspěchů!

René Číž - ročník 1995

Renda začal svoji sportovní kariéru v klubu Sokol Val. Klobouky už jako mladší žák. Za SWEEDLAND Sokol Val. Klobouky vybojoval mnoho úspěchů - dělený nejlepší střelec 2. ligy dorostu, vítěz 2. ligy dorostu, účast na výběru Zlínského kraje, 3. místo na Hummel Open Game v Brně...

Za Sokol Valašské Klobouky odehrál celkem 4 sezóny, jež mu pomohly v cestě za SUPERLIGOU -

sezóna 2008/2009 mladší žáci

sezóna 2011/2012 dorost + juniorka

(!! společně v Vojtou Trčkou nejlepší střelci ligy dorostu, která byla pro nás nakonec vítězná !!)

Mužskou superligu si Renda zahrál taktéž v týmu Panthers Otrokovice!

Na ukázku několik týmových úspěchů SWEEDLANDU z posledních let...

OSTRAVA CUP 2014

1. MÍSTO  v nejprestižnější kategorii dorostu na mládežnickém turnaji v konkurenci týmů jako byly např. SFK TJ Slovan Havířov, Sokol Brno I - EMKOCase Gullivers, FBC Ossiko Třinec či domácího extraligového celku FBC ČPP Software Ostrava - videosestřih z turnaje níže :)

HUMMEL OPEN GAME 2014

3. MÍSTO v nejprestižnější kategorii juniorů na mládežnickém turnaji v konkurenci týmů jako byly např. Tatran Střešovice, FBŠ Hattrick Brno nebo extraligoví junioři itelligence Bulldogs Brno, se kterým jsme nešťastně vypadli až na nájezdy v semifinále...

PRAGUE GAMES 2013

KATEGORIE B18 - VAL. KLOBOUKY MEZI 16 NEJLEPŠÍMI Z CELKOVÉHO POČTU 58 TÝMŮ SVĚTA - videosestřih z turnaje níže :)

KATEGORIE B15 - VAL. KLOBOUKY NA NESKUTEČNÉM 3. MÍSTĚ ZE 45 TÝMŮ SVĚTA - Jsme NEJLEPŠÍ ČESKÝ TÝM v kategorii 15-ctiletých pro rok 2013! 1. a 2. tým na turnaji byli zástupci Finska a Švédska - videosestřih z turnaje níže :)